Atsakyti į pranešimą Studentų problemos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
vakarinis
Svečias

Atsakyti su citata
Pirmiausiai manau reikia pasirupinti siltinimo problema, siai dienai vis dar sedima su striukemis.. gal imanoma aptvarkyti kolidoriu jungianti senaji ir naujaji korpusa, nes atrodo tikrai klaikokai ir nejaukiai. Taip pat galbut vakariniams butu imanoma sutrumpinti paskaitu laika iki valandos?? Labai sunku po darbu issedeti dvi teorinias paskaitas po 1,5 val. ir is ju kazka isiminti.. o lankomumas zymimas. Galbut priimti nuostata, kad teorines paskaitos neprivalomas apie jas galima skaitytis per moodle sistema, o privaloma ateiti atsiskaityti kas reikalinga (tam turi taip pat zmogiskas laikas priimtas, kad viena savaite susipazisti ir mokaisi, o tik kita atsiskaitai. Dirbantis zmogus realiai susikaupes gali pasimokyti tik savaitgaliais.). Taip pat puslapyje ivesti nuomoniu foruma apie destytojus, studentus, nes kai kurie tikrai zemina studentus, sukuria nejaukia atmosfera, kas manau kaip bendrai BENDRUOMENEI neturetu buti. Kolkas tiek.
hm
Svečias

Atsakyti su citata
vakarinis rašo:
Pirmiausiai manau reikia pasirupinti siltinimo problema, siai dienai vis dar sedima su striukemis.. gal imanoma aptvarkyti kolidoriu jungianti senaji ir naujaji korpusa, nes atrodo tikrai klaikokai ir nejaukiai. Taip pat galbut vakariniams butu imanoma sutrumpinti paskaitu laika iki valandos?? Labai sunku po darbu issedeti dvi teorinias paskaitas po 1,5 val. ir is ju kazka isiminti.. o lankomumas zymimas. Galbut priimti nuostata, kad teorines paskaitos neprivalomas apie jas galima skaitytis per moodle sistema, o privaloma ateiti atsiskaityti kas reikalinga (tam turi taip pat zmogiskas laikas priimtas, kad viena savaite susipazisti ir mokaisi, o tik kita atsiskaitai. Dirbantis zmogus realiai susikaupes gali pasimokyti tik savaitgaliais.). Taip pat puslapyje ivesti nuomoniu foruma apie destytojus, studentus, nes kai kurie tikrai zemina studentus, sukuria nejaukia atmosfera, kas manau kaip bendrai BENDRUOMENEI neturetu buti. Kolkas tiek.tai kad jei butu trumpesnes paskaitos, tuomet nebutu isdirbti kreditai ir paskaitu butu kurkas daugiau:) o del ano koridoriaus tai tik puse to koridoriaus priklauso SMF todel nieko ten negalima padaryti
baigiamojo kurso studentė
Svečias

Atsakyti su citata
1. Yra dėstytojų, kuriems(-oms) derėtų išmokti bent šiek tiek grbti studentus ir nelaikyti savęs Dievais.
2. Formulių ir knygų kalimas mintinai naudos neduoda.
3. Apie kokią studijų kokybę kalbame, kai per 2 mėnesius studentai turi "iškepti" 5 rašto darbus, pasiruošti 5 kontroliniams darbams ir atlikti "N" namų darbų?
4takursė
Svečias

Atsakyti su citata
Turėtų būti keičiama atsiskaitymų tvarka, nes paskutiniame kurse krūvis nebepakeliamas. Laiko baigiamajam darbui visiškai nėra, nes vienas po kito rašomi kursiniai, straipsniai, jų pristatymai, koliokviumai, kiti namų darbai.
Taip pat reikia kažką daryti su šildymu, nes sėdint auditorijose su striuke tikrai sunku dirbti.
studentė
Svečias

Atsakyti su citata
manau minusai tokie:
1. šalta, paskaitose su striukėmis tenka sėdėti;
2. Trūksta poilsio vietų, dažnai nėra net kur prisėsti laisvos paskaitos metu išgerti kavos puodelio, į biblioteką juk nesineši... nesakau kad būtinai reikia naujos patalpos poilsiui, būtų gerai kad bent esamą fojė patobulintų, nes erdvės ten pakankamai, o atsisėsti nėra kur.
3. trūksta švietimo aparatų, prie jų pastoviai eilės, o tas 2ame korpuse išvis pastoviai arba neveikia arba popieriaus nėra;

ir dar viena smulkmena... tualetuose reikia kabliukų daiktams ir striukėms pasikabinti (juk rūbinės tai nėra) Wink
Magistrante
Svečias

Atsakyti su citata
Mokausi ekonomikos magistranturos treciame semestre ir dabar mokomes moduli - audita. Viskas butu gerai, bet lygiai toki pat dalyka mes praejome bakalauro 4-ame kurse. Lygiai ta pati medziaga (kazko naujo cia ir neisdestys, taciau dest. Strainiene bakalaure nuodugniau deste si dalyka). Taigi, jei sis modulis yra labai svarbus ekonomistams, geriau jis butu pereinamajame bloke vietoj marketingo (kursi mano nuomone yra visiskai nieko detas stojantiesiems i ekonomikos magistrantura, nes marketingas bakalaure buvo kaip kitu studiju sriciu dalykas (jei neklystu)). Ir apskritai sis semestras tarsi zingsnis atgal Sad reiketu daugiau demesio skirti, pasikartosiu, treciajam ekonomikos magistranturos semestrui.
Magistrante
Svečias

Atsakyti su citata
Mes dar turedavome problemu su belaidziu internetu. Noretusi, kad jis butu fakultete....
Studente
Svečias

Atsakyti su citata
Visu pirma, manau, lankomumas nera privalomas dalykas, kurio dabar beveik visi destytojai reikalauja. Juk dauguma studentu, noredami mokytis, turi dirbti ir uzsidirbti, kad susimoketu uz mokslus. O toks dalykas kaip - praleidi 3 paskaitas, tada turi skola - priverstinis ejimas i teorines paskaitas, kurios buna labai nuobodzios ir neidomios. Destytojai viska skaito is skaidriu, arba diktuoja ir tu rasai neatitraukdamas akiu nuo sasiuvinio. Manau, is to jokios naudos. Vietoj tokio aklo rasymo ar teorijos "kalimo" butu geriau atlikti kokias tai praktines uzduotis, ar diskutuoti visiems kartu. Vertimas grasinimais eiti i paskaitas, manau, tik skatina ignoravima ir priesiskuma.
lengvatos viesuoju miesto transportu
studentas vak skyriaus
Svečias

Atsakyti su citata
Problema- kodel vakarinio ir neakivaizdinio skyriaus sudentams nera taikoma nuolaida vaziuoti miesto autobusais kaip dieninio skyriaus studentams? Jus atsakysite- netaikoma, nes vakarinio ir neakivaizdinio skyriaus studentai-dirbantys zmones. Taciau zinau kad dauguma dieninio skyriaus studentu irgi yra dirbantys. Tai kodel dieninio skyriaus studentas gali vazineti, o vakarinio ir neakivaizdinio- ne, jeigu dirba tiek dieninis tiek vakarinis? Juk yra tokiu studentu kurie studijuoja vakariniame skyriuje ir nedirba. Pagal dabartine situacija vakariniame skyriuje studijuojantys zmones nelaikomi studentais,nes jiems nei lengvatos taikomos, nei ju nuomones niekas nesiruosia isklausyti. Is vis jie neidomus niekam.Svarbu tik pinigus moka ir gerai. Siulyciau priimti toki sprendima - sulyginti visiems, bakalauro studijas studijuojantiems studentams, neatsizvelgiant i studiju forma- taikyti vienodas socialines paslaugas.
Vaidule


Prisijungė: 2009 10 01
Pranešimai: 1
Atsakyti su citata
Mano pastebejimai:
Saltoka pirmame aukste prie bariuko, o taip pat auditorijose
Kai kuriu destytoju privertimas "kalti informacija"
Vietoj to "botanikos sodo" pirmame aukste galetu geresnius kompiuterius pastatyti, nes dabartiniai ...
Taip pat reiketu prieinamo nemokamo bevielio interneto rysio.
Ir dar galetu prapralinti automobiliu stovejimo aikstele (nors kazin ar tai imanoma)
Peržiūrėti vartotojo aprašymąIeškoti visų vartotojo Vaidule pranešimųSiųsti asmeninį pranešimą
bebras
Svečias

Atsakyti su citata
Mano vienintelis ir didziausias nusiskundimas,kad neatsizvelgiama,jog neak studentas turi derinti darba su studijomis,o is darbo dbr niekas nebenori isleisti. Su destytojais kazka susitarti neimanoma,turi buti konkreciu laiku,nes kitaip skola.Dbr esu tokioje padetyje,kad 4 kursa pasiekusi,turiu rinktis arba studijas arba darba,turbu visi supranta,ka zadu pasirinkti sitokiu metu.Be to,siuo metu dar ir laukiame seimos pagausejimo,nestumas be galo sunkus,tai pavelavau 2 dienas destytojai kursini nusiust,bet ji atmete,tai ji net nenori girdeti mano pasiaiskinimo Evil or Very Mad pradejau zvalgytis po kitus universitetus,skambinejuos,ziuresiu,gal rasiu toki,kuris supras neak studentus ir leis atsiskaityneti individualiai,daugiau nieko kito ir neprasau.
ketvirtakursis
Svečias

Atsakyti su citata
Kaip ir daugelis paskutinio kurso studentu, noriu pasakyti, jog paskutiniais metais studentai per daug užkraunami rašto darbais ir atsiskaitymais. Nesuprantu šitų kursinių, referatų, straipsnių masinio kepimo tikslo. Nei į vieną gerai neįsigilinama, rašomi atmestinai, nes paprasčiausiai nėra laiko, jokios studentams iš to naudos nėra!!! Dar baigiamąjį darbą reikia spėti rašyti, tai kaip galima jį kokybiškai parašyti. Esame stumiami į tai, jog parašytume nekokybiškus baigiamuosius darbus arba ieškotume, kur juos nusipirkti. Kenčia studijų kokybė.
Kita problema yra ta, jog paskaitų metu išdėstoma tik teorija, beveik negauname praktinių žinių. Pvz. per apskaitos paskaitas tris pusmečius braižom lėktuvėlius ir kitas nesamones. Kaip mes galėsim dirbti įmonėse, kur naudojamos kompiuterinės apskaitos programos. Nieko apie tai nežinosime, nes mūsų nemoko dirbti su tokiom programom, kurias naudoja visos įmonės.
Finansų ir bankininkystės specializacijos paskaitose nieko negirdime apie realias finansų rinkas, apie investavimą, kompiuterines programas, kurių pagalba formuojamos investicijos. O apie kai kurių dėstytojų paskaitas neturiu žodžių jis atlieka pareigą išdėsto, mes atsėdim ir viskas. Užmigti galima.
Tą pati galima pasakyti apie kai kurias kitas paskaitas, iš kurių negauname informacijos kurią ekonomistas privalo žinoti, tik sausą teorija. Bet mes geriau gilinamės į audito įstatymų kiekvieną sakinį, kurį bet kada gali paskaityti ir jis bus reikalingas tik kokiam 1% baigusiųjų. Baigęs Šiaulių universitetą ekonomistas yra "žalias".
Yra dar kitų svarbių problemų.
O jūs studentai aišku diskutuokit apie poilsio kambariukus ir kitas nesamones.
3 kurso studente
Svečias

Atsakyti su citata
As visiskai pritariu ketvirtakursiui. Kokia gali buti studiju kokybe kai RASOMES viska i sasiuvinius, braizome nuolatos apskaitos paskaituose lektuvelius, poto is lektuveliu keliame tapati i dar daugeli skirtingu lapų....pas mus jau yra kompiuterine programa, bet kas is to, jeigu viska ka padarai lapuose rankiniu budu turi dar speti perkelti i kompiuteri (LYGIAI TAPATI) ar neuztenka pasirinkti vieno varianto?
Atkreipkite demesi i destytojus, kaip jie desto paskaitas. Dauguma destytoju paleidzia skaidres, nuo ju viska perskaito, o mes turim viska nusirasyti!!! Kur logika??? tai persiuskite mums tapacia medziaga....
O svarbiausia yra lankomumo problema! Jeigu mes sugebame individualiai mokytis namuose, ir gerai atsiskaityti kontrolinius ar egzaminus, tai kodel mes turim eiti ir sedeti nuobodziuose paskaituose? Juk perskaityti is skaidriu visi sugeba, o tai nebutina daryti paskaituose. Lankomumas turetu buti neprivalomas, o destytojai turetu negrasinti del praleistu paskaitu.
trečiakursė
Svečias

Atsakyti su citata
Privalomas teorinių paskaitų lankymas, netgi grasinant, yra visiškai nelogiškas dalykas. Kokia iš to nauda? Na nebent jeigu į paskaitą atsineši gerą knygą ir nulindęs i galą ją skaitai, praleidi gerai laiką Laughing ką jau bekalbėt apie teorijos rašymą neatsitraukiant 90 min... skubiai rašydamas nieko neįsidėmi, tad skaitant atsišviestą medžiagą, naudos būtų kur kas daugiau. Ir niekaip nesuprantu, ar dėstytojai nesuvokia, kad 5 min pertrauka yra netgi labai reikalinga studentams. Net ŠU taisyklėse taip parašyta. Na pagirtina tai, kad dėstytojai supranta, kad mes ne robotai, ir kontrolinius, jei tik yra galimybė, stengiasi duoti ne tuo pat metu.
ketvirtas kursas (NEK)
Svečias

Atsakyti su citata
Kodėl nei karto per keturis studentavimo metus nei vienas iš vadovybės nesusidomėjo apie neakivaizdininkų problemas? O jų - be galo daug. Pradedant nuo dėstytojų kultūros, elgsenos, motyvavimo, psichologinio palaikymo, paskatinimo, sudominimo. Bet ne, mes esame nuo pat pradžių bauginami, gąsdinami: jūs neišlaikysit, jūs kartosit kursą, jūsų žemas mąstymo lygis. Dar neatėjus tai dienai kaip bus rašomas kontrolinis, jau gauname dozę grąsinimų, kad pamatysiu nusirašant - iš karto skola. Arba, kontroliniui susirenka į auditoriją, liepia visiems užsipildyti lapus (vardą, pavardę), o po to kaip kokią glušių bandą puse studentų liepia pakilti ir atlaisvinti auditoriją. Reikia truputį pagarbos, nes yra ir garbingo amžiaus žmonių, o iš tokių dėstytojų išsišokimų susidarome apie juos nuomonę (nekokią). Su kažkokiu dideliu pasididžiavimu dėstytojai praneša, kad daugiau nei puse ar vos keli išlaikys egzaminą. Kas per vampyrai dirba dėstytojų darbą? Gal jie nori atsiimti už tas skriaudas, kurias buvo patyrę vaikystėje, gal juos "gąsdindavo" (aišku gąsdindavo) mokytojai, gal jiems "neleisdavo nusirašinėt" (vistiek nusirašinėdavo).
Dėstytojai: Mylėkite žmones ir būkite mylimi!!!
Studentų problemos
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
Visos datos yra GMT + 2 valandos  
Puslapis 24  

  
  
 Atsakyti į pranešimą  
Powered by phpBB © phpBB Group
 
Apie mus || SMF studentams ||  Bendraukime || Nuorodos ||  Kontaktai
 
© 2005-2006 ŠU SMF SA. Visos teises saugomos. Sprendimas: Marius Stankevičius ir Tomas Šivickas